با ما تماس بگیرید
۰۳۱-۳۵۵۹۳۹۲۱

تماس بگیرید

خرید گیفت کارت

جوايز رايگان در کانال تلگرام ما به ما بپيونديد


آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

نویسنده : اپل کارت 24

کاربران دستگاههای اندرویدی، عملیات نصب، بروز رسانی و خرید اپلیکیشن های مورد نیازخود را در برنامه ی کاربردی گوگل پلی استور انجام می دهند. برای استفاده از برنامه ی کاربردی گوگل پلی استور کاربر به حساب کاربری ای نیاز دارد به نام جیمیل. برای خرید اپلیکیشن هایی که رایگان نیستند نیاز به گیفت کارت گوگل پلی می باشد. نکته ی بسیار مهمی که برای استفاده از گیفت کارتهای گوگل پلی وجود دارد این است که باید کشور گیفت کارت گوگل پلی با کشور حساب کاربری یکسان باشد. برای وارد کردن گیفت کارت گوگل پلی هم از طریق سایت پلی استور و هم از طریق برنامه پلی استور موجود روی دیوایس های اندرویدی می توان اقدام کرد که در این پست آموزشی به وارد کردن گیفت کارت گوگل پلی از طریق سایت می پردازیم.

نکته: ترجیحا و برای جلوگیری از مشکلات احتمالی، تمام مراحل وارد کردن گیفت کارت با استفاده از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده شود.


در ابتدا به آدرس play.google.com میرویم. سپس برای وارد شدن به حساب کاربری خود روی گزینه Sign In کلیک میکنیم


پس از مرحله ی وارد شدن به اکانت مجددا به صفحه اصلی است باز میگردید. در این مرحله از منوی سمت چپ گرینه Redeem را انتخاب کنید.کد گیفت کارت گوگل پلی آمریکا را بصورت کامل صحیح در کادر مشخص شده وارد نمایید و سپس بر روی گزینه ی redeem کلیک نمایید.در این مرحله از شما تاییدیه برای اضافه شدن مبلغ به حساب کاربری گرفته می شود. در صورتی که مورد تایید شما است روی گزینه Confirm کلیک کنید تا مبلغ به حساب شما افزوده شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در ارتباط باشيد

تماس با پشتيبانی
۰۳۱-۳۵۵۹۳۹۲۱ با ما تماس بگيريد